בשר טחון רזה מוקפא 1 ק"ג

בשר טחון רזה "חוות הבוקרים" בטעמים ייחודים המתבססים על נתחים קדמיים מובחרים של בשר עגלה משובח עם אחוזי שומן מאוזנים (עד 10% שומן). 

המוצר מגיע קפוא באריזה של 1 ק"ג מחולקת ל-2 מארזים של 500 גרם. 

מחיר מיוחד 76.90 ש״ח מחיר רגיל 86.90 ש״ח
לק"ג

טיפ מהקצב

יש להפשיר את המוצר כ-12 שעות במקרר לפני הבישול. מומלץ להוציא כחצי שעה טרם ההכנה.

צורות הכנה

 

 

הסיפור של בשר טחון

בשר טחון טרי, הינו בשר קצוץ במטחנה או מקוצץ גס בסכין.

חוות הבוקרים, קוצצת וטוחנת בשר באיכות גבוהה ביותר, בשל זני הבקר המשובחים ביותר במשק הישראלי, הנמצאים ברשותינו.

בקצביה שלנו, מתבלים את הבשר בשומן, על מנת שלא יתקבל מרקם יבש, ובאופן זה, אנו מבטיחים לכם, מתכונים מעשי ידיכם, עסיסיים ומלאי טעם.

מטבחים שלמים, בכל העולם כולו, מבססים את התזונה שלהם על בשר טחון, שהוא מרכיב יסוד, והמתכונים העשויים ממנו רבים בכמותם, בגוונים ובטעם שלהם.

 

בשר טחון - אפשרויות הכנה

הבשר הטחון, אפשרי בכל אופן הכנה: טיגון, צליה, תנור, בישול, ואפילו הכנת קובנייה טרטר, שהיא קציצת בשר נא, והכל אודות לאיכותו וטעמו של בשר טחון טרי, המיוצר בקצביה של חוות הבוקרים.

לבשר הטחון יצא שם של חומר גלם פשוט ונחות, גם בשל מחירו הזול יחסית, ולרוב הוא נטחן מנתחי צוואר, פלאדה, מכסה הצלע ושומן. עם זאת, כדאי ורצוי לטחון בשר מובחר, וכך עושים אצלנו. הדבר משדרג משמעותית כל מתכון שברשותכם. וכשאנו מציינים טחון טרי, אנו בהחלט מתכוונים לטחינת בשר טרי בלבד.

 

מתכונים אפשריים לבשר טחון

כאמור, בשר טחון טרי, הוא מרכיב יסוד בכל מטבח. ניתן להכין ממנו מטעמים קולינריים מדהימים ומשובחים.

המתכונים הבסיסיים אינסופיים, ורק ממתינים לשדרוג או ל"טוויסט". כל השאר, נתון להחלטתכם. ממולאים, קציצות, קבב, המבורגר, נקניקיות, פשטידות, בורקס, עראיס, בולונז, צ'ילי קון קארנה ועוד.

טחינת הבשר מהווה מצע רגיש לגידול חיידקים, ולכן, יש להקפיאו, וכך להאריך את חיי המדף שלו, עד לחצי שנה מיום הטחינה. זאת הסיבה, שבחנות האונליין שלנו, נמכר בשר טחון טרי, במצב קפוא בלבד.

לפני השימוש, יש להפשיר במקרר למשך הלילה. לא מומלץ לשמור במקרר, יותר מ-24 שעות.

צרכנים רבים חוששים לרכוש בשר טחון, בטח ובטח במקום שהם לא מכירים מכירים, אבל אצלנו, מוטי הקצב המקצוען, המומחה שלנו, בעל הידע הרב ושפע הטיפים (עליהם ניתן לקרוא גם באתר שלנו), הוא זה שמקפיד לטחון חלקי בשר טריים ואיכותיים ביותר.

המשך גלישה באתר
אנשי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לכם בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00. התקשרו:02-9906886
אולי נוכל לעזור לכם? שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכם בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00. 02-9906886