אנטריקוט עגל פרימיום

אנטריקוט טרי משויש ומיושן מובחר, בנתח שלם או חתוך לסטייקים להנאה מושלמת מהבשר, בעל מנעד טעמים עמוק, גולת הכותרת בסטייקים

219.90 ש״ח
לק"ג

טיפ מהקצב

האנטריקוט הוא הנתח המשויש ביותר בשל נימי השומן הפנימיים שנראים כאילו הם מצוירים עליו ומעניקים לו את הטעם המובחן שלו. אנטרקוט הבקר שלנו גדל בתנאים מוקפדים כדי להעצים את טעמי הבשר המורגשים עם כל ביס.

ניתן לקבל את האנטריקוט בנתח שלם או פרוס לסטייקים. באנטריקוט הפרוס לסטייקים ניתן להבחין ב"עין" המוקפת שומן שבמרכז הסטייק.

אנטריקוט דורש יישון והדרך לבחון את זה היא באמצעות מבחן הבוהן: פשוט לוחצים קלות עם הבוהן על הבשר אם הבשר חוזר לאט לצורתו המקורית סימן שהבשר מיושן כהלכה.

צורות הכנה

מלך הגריל - נתח קדמי, נייח ומשויש באופן מושלם, הממוקם בין הצלעות לסינטה. בעל טעם עשיר, עמוק ועסיסי

הערכת משקל:
פרוסה בעובי אצבע כ- 0.300 ק"ג
פרוסה בעובי שתי אצבעות כ-0.6 ק"ג
בכל מארז עד שתי פרוסות

מוצר כשר

 

הסיפור של אנטריקוט עגל

רק המחשבה על המראה העסיסי של נתח אנטריקוט עגל, או על הרעש המאפיין את הצריבה הראשונית על המחבת החם, מאפשרת לדמיין ולפנטז על הטעמים העשירים והנפלאים, אשר מאפיינים אותו...
אין כל ספק כי אנטריקוט עגל טרי, משויש (עתיר בסיבי שומן), הן בנתח שלם והן חתוך לסטייקים, טומן בחובו את חוויית הטעמים האופטימאלית, אותה ניתן להפיק מבשר.

 

מה חשוב לדעת על אנטריקוט עגל?

האנטריקוט הוא הנתח המשויש ביותר וזאת הודות לנימי השומן הפנימיים שלו – אשר יכולים להיראות כאילו הם מצויירים על גביו.
מדובר בנתח קדמי, אשר ממוקם בין הצלעות לבין הסינטה. בכדי ליהנות מהטעמים האופטימאליים של אנטריקוט עגל, יש להעביר אותו תחילה הליך יישון איכותי, אשר הופך אותו לרך יותר ובעל טעמים עוצמתיים ומרוכזים יותר,

 

איך להכין אנטריקוט עגל?

שיטת ההכנה המועדפת על הישראלים היא כמובן, הנחת הסטייק על הגריל. כאשר, ההמלצה היא לאכול אותו בדרגת עשייה מדיום – מה שמאפשר לנימי השומן להימס בתוך הבשר ולהעשיר את טעמיו. מבחינת התבלינים, מכיוון שהנתח עשיר בטעמים,  ניתן להסתפק במלח בלבד.

כמובן, שמי שאין לו גריל זמין, יוכל להשתמש במחבת לצורך הכנת האנטריקוט, כאשר, ההמלצה היא לעשות שימוש במחבת ברזל כבדה וההעדפה היא למחבת פסים, אשר בכוחה להעניק את האפקט של צלייה יבשה וחריכה – אשר מזכירה במקצת את המתקבלת בגריל.

קיימת חשיבות רבה לחימום המחבת לפני הצליה.
המלצה נוספת היא להוציא את האנטריקוט מקירור, כרבע שעה לפני ההכנה, על מנת שיקבל את טמפרטורת החדר.

אנטריקוט עגל הוא הבחירה האיכותית, הטובה והטעימה ביותר. אבל, בכדי ליהנות מהחוויה הקולינארית המצופה, יש לבחור את הנתח בקפידה. לוודא שמדובר בנתחים המיושנים בצורה טובה ורצוי גם כאלו העשויים מבשר מקומי וטרי.  

תשמחו לגלות, שבמקום הזה בדיוק, חוות הבוקרים נכנסת לתמונה, ומאפשרת לכם ליהנות רק מבשר ישראלי, משובח ואיכותי אשר עבר הליך יישון מוקפד ומקצועי, כך שתוכלו להיות בטוחים, שאתם לא מתפשרים על פחות מהאנטריקוט המשובח ביותר אותו תוכלו לקבל.  

טיפ מהשף

מה מאפיין פילה בקר?

אנטרקוט מומלץ לעשות על הגריל, הוא הנתח המושלם לצלייה כסטייקים. כדאי להוציא אותו מהמקרר חצי שעה לפני העלייה לגריל כדי שיגיע לטמפרטורת החדר. אנטרקוט לא צריך יותר מתיבול של מלח ים אטלנטי ופלפל שחור.

טיפים לבישול - איך מומלץ לעשות פילה בקר

כדי שהשומן שבו יימס מומלץ להביא אותו לדרגת עשייה מדיום ולקבל את מלא הטעמים שהוא יכול להפיק.

טיפ מהשף

"אין כמו סטייק אנטריקוט על הגריל. למרות החשק לעיתים לאכול אותו במידת עשייה נמוכה, דווקא מומלץ לאכול בדרגת עשייה מדיום כדי לאפשר לנימי השומן להמס בתוך הבשר ולהעצים את הטעם – חוץ ממלח ששומר על טעמו הייחודי, ממש לא צריך יותר. "

השף מאיר אדוני

רעיונות למתכונים שעושים חשק

רוסט נתח אנטריקוט

כרישה צלויה, תפוחי אדמה, אספרגוס ירוק, תרד בלאדי, ביצה רכה ורמולד חרדל, שום וירוקים של אביב ישראלי
לעוד מתכונים
חשבנו על ההמלצות האלה בשבילך
המשך גלישה באתר
אנשי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לכם בימים א-ה בין השעות 09:00-20:00. התקשרו:02-9906886
אולי נוכל לעזור לכם? שירות הלקוחות שלנו כאן בשבילכם בימים א-ה בין השעות 09:00-20:00. 02-9906886